KWIZACZECH


Kouzlo DJingu mu učarovalo na přelomu roků 2002 a 2003, v té době si za tvrdě našetřené peníze pořizuje první mixpult, sluchátka a první "CD playery"(nejobyčejnější cenově dostupné přehrávače s regulovatelnou rychlostí přehrávání) a vydává se do neprobádaných končin beat matchingu. Začátky jeho hraní se nejprve ubíraly "rovným" směrem přes tech-house, Detroit a groovy techno až po hard techno.
Následují experimenty s breakbeatem, až se nakonec v roce 2007 dostává k drum&bassu, ve kterém nachází svou krevní skupinu a začíná pomalu a jistě střádat první vinylové kotouče obsahující frakturované beaty. Následují roky "hledání se" mezi subžánry... Nakonec přichází s crossoverově laděnými energickými sety se selekcí toho nejlepšího jež každá odrůda drum&bassu skýtá.
V roce 2009 zakládá s DJem Frenkem S'Uhod Sound Crew, která se posléze rozrůstá o DJe Moera(který je ztělesněním temné stránky DnB v tomto seskupení) a začínající talentovanou řeznicí DJane Lüquid, která svými sety nekompromisně devastuje taneční parkety kamkoli přijede hrát.

V lednu roku 2013 mu vychází na FretNoiz records debutové album s názvem "The 1st part of me", které čítá 15 původních skladeb, dále pak remixy od producentů: JD Bass, Original Gangsta a Beata. Jako bonus 19. skladba je spíše recesní záležitost a jedná se o Svatbu Jiřího Káry.

 

V létě roku 2013 se producentsky podílí na kompilaci k 10. výročí založení dnes již jeho domovské Jungleradical Crew a zároveň desátému pokračování Studnice Drum Open Air, který JRC pořádá.  Kompilaci možno zdarma stáhnout ZDE.


Oblíbené labely:
Uprising recordings, SOM Music, Close2Death, Hospital, RAM, Breakbeat Kaos...

 

 Hraje od: 2003

 Styly: Drum & Bass, Breakbeat, UK garage

 Oblíbení djs: Tony Coleman, Spor, DJ Marky, Krafty Kutz, Sigma... ect.

 

 

 

 

FREE DOWNLOAD

zapomenutá, nevydaná skladba patřící ke k výše zmíněný kompilaci